Energylandia

Deti z Martina a okolia môžu osláviť Medzinárodný deň detí v jedinečnom poľskom zábavnom parku Energylandia. Darujte deťom zážitok. Môžu ísť s nami. V cene je vstupné, poistenie, doprava autobusom z Martina a Vrútok a pedagogický dozor. Kto neváha, cestuje.

Park ENERGYLANDIA  sa nachádza v obci Zator, na hranici dvoch najväčších južných aglomerácii Sliezska a Małopolska.

Energylandia je prvý pravdivý Zábavný park ponúkajúci svojim návštevníkom služby na najvyššej, svetovej úrovni. Je určený pre všetky vekové skupiny – deti, mládež ako aj dospelé osoby. Čas uplynie pri zábave zábave a spoločných jazdách do sveta rozprávok a fantázie, magických zážitkov a mimoriadnych pocitov.

Energylandia je výnimočné miesto, v ktorom každý nájde niečo pre seba. Je to obrovský komplex, kde sa na rozľahlej ploche 26 hektárov nachádza okolo 60 moderných rôznorodých pokročilých zariadení a atrakcií, počínajúc od extrémnych, cez rodinné po tie, určené pre najmladších. Všetky sú prezentované v tematických, štylizovaných dekoráciách v kompletnej audio-vizuálnej scénografii pripravenej špeciálne pre dané zariadenie.

Veľmi dôležité je, že v Energylandii, na JEDNU VSTUPENKU môžete využívať všetky zariadenia a atrakcie, koľko budete chcieť bez limitu. Netreba si robiť starosti, že behom návštevy nebudeme mať peniaze na ďalšiu atrakciu pre seba, alebo vaše deti. Je možné u nás stráviť celý deň, od otvorenia do konca, využívajúc 60 atrakcií, toľko krát, koľko len chcete! Garantujeme, že nikto sa nebude nudiť a určite sa každý bude chcieť k nám vrátiť … pre viac!

Pre najmladších/ Dla najmłodszych „Bajkolandia” vďaka ktorej je možné sa ocitnúť v krajine najkrajších rozprávok využívajúc, okrem iných, klasický, krásny viedenský kolotoč „Sissi”, vodnej mini plavbe Poklad ostrovov/ „Wyspa skarbów” či dráh „Jeep Safari” alebo Krajina trpaslíkov / „Kraina krasnali”.

Rodinná / Familijna, v ktorej celé rodiny trávia nezabudnuteľné chvíle na horských dráhach /Roller Coaster (Energuś a Dragon), ktoré sú najväčšie v Poľsku . Je tu tiež ponuka vodných atrakcií vyvolávajúcich veľa radosti, napríklad plavba loďkami či zúčastňujúc sa vodnej bitky.

Extrémna/Ekstremalna je pravdivým rajom pre všetkých nadšencov vysokého adrenalínu! Inštalácie v tejto zóne ako napr. Roller Coaster Mayan či Viking poskytujú poriadnu dávku emócií! Podobne sa deje v prípade veľkej otáčajúcej sa lavice „Apocalipto” alebo obrovského kyvadla „Aztec Swing”.

Vyššie predstavené ponuky atrakcií Energylandie sú len časťou toho, čo je možné zažiť. Je potrebné dodať, že všetky zariadenia sú úplne nové a majú potrebné testy, vďaka čomu sa líšia od iných najvyššími štandardmi a bezpečnostnými normami.  Hostia, ktorí sa unavia, nájdu v  Parku aj miesto na odpočinok a obnovu síl. K dispozícii majú hostia 12 gastronomických miest. Pre každé z nich je charakteristická iná kuchyňa a špeciality. Návštevníci môžu ochutnať výbornú rybu v „Tawerne”, pizzu v „Don Energio” alebo hranolky na mnoho spôsobov. Milovníci Fast-food nájdu  jedlá z „Azteka Kebab” alebo „Ociekających Kurczaków”. Najväčším gastronomickým miestom je reštaurácia „Scandinavia” položená v centrálnej časti Parku blízko „Bajkolandie”. Je možné v nej zjesť chutné polievky, obedové menu, a tiež skvelé dezerty! Milovníci sladkostí musia rozhodne navštíviť palacinkáreň alebo cukráreň, kde je možné zjesť rozplývajúce sa v ústach oplátky, zmrzlinu alebo čokoládu.

Zdieľajte medzi vašimi známymi !

Informácie z zábavnom parku