Prevencia priamo v škole

Prevencia s mestským policajtom

Úspešná prevencia šikanovania a iných sociálnopatologických javov je vždy výsledkom dobrej práce odborníkov.  Pomáha, ak sa v prístupoch k deťom vzájomne dopĺňajú. Preto sme začali ponúkať školám službu externého preventistu. Môže oživiť preventívne aktivity so žiakmi svojimi skúsenosťami z práce mestského policajta. A tiež diskutovať s deťmi o situáciach a príbehoch priamo z terénu. Aktivity sú určené pre malých aj veľkých žiakov. Niektoré témy aj pre stredoškolákov.

V jeden deň viac tried

Pre efektivitu času odporúčame školám naplánovať preventívne aktivity za sebou počas jedného dňa. Je výhodné z organizačného, ale aj ekonomického hľadiska. Témy je možné počas dňa kombinovať podľa cieľovej skupiny detí. Takže jednu hodinu môže byť prevencia pre prvákov, ďalšiu pre štvrtákov.

Prídeme do školy

Momentálne ponúkame aktivity pre žiakov v okresoch Žilina, Bytča, Považská Bystrica, Púchov, Ilava a Trenčín. Je to naša dojazdová vzdialenosť, aby sme k vám mohli prísť včas. Objednať si preventívnu aktivitu môžete prostredníctvom formulára alebo priamo emailom na info(zavináč)edusmile.sk.